וועדות פטור ממס הכנסה

ס׳ 9(5) לפקודת מס ההכנסה קובע זכאות לפטור מתשלום מס הכנסה לבעלי נכות בשיעור 90% ומעלה שנקבעה לצמיתות או לתקופה זמנית של 181 ימים ומעלה.

סעיף 9(5) לפקודת מס ההכנסה מעניק פטור מתשלום מס הכנסה לבעלי נכות בשיעור 90% ומעלה שנקבעה לצמיתות או לתקופה זמנית של 181 ימים ומעלה.

במידה ואתם סובלים מסכרת, פגיעה עצבית, בעיות קרדיולוגיות או כל מצב בריאותי חמור אחר ועודכם משתכרים, משרדינו יסייע לכם לזכות בפטור ממס הכנסה. פטור ממס הכנסה כולל פטור ממס על שכר מעבודה כעצמאי או שכיר, פנסיה, קצבאות, וכן קצבת אובדן כושר עבודה המשולמת על פי פוליסת ביטוח ועוד. במידה ומשרדנו סבור כי על פי התיעוד הרפואי קיים סיכוי להוכחת שיעור הנכות, אנו נחל באיסוף החומר הרפואי, תוך מתן דגשים והקפדה יתרה על כל הפרטים הקטנים אשר עשויים להיות אלו שיכריעו את הכף לטובתכם.

במקרה שנמצאתם זכאים, הפטור יכול להינתן ע"פ חוק עד 6 שנים רטרואקטיבית וכן מיום קביעת דרגת הנכות ואילך.

לאורך השנים עו"ד שי שפירא צבר ניסיון רב וידע נרחב אשר מעניקים ללקוחותיו את הסיכויים הטובים ביותר לקבלת פטור ממס הכנסה. עו"ד שי שפירא ילווה אתכם לאורך כל ההליך, החל משלב הייעוץ הראשוני, דרך איסוף החומר והעברתו באופן שישקף את חומרת מצבכם הבריאותי, ועד לייצוג בפני ועדות רפואיות וערכאות שיפוטיות נוספות.

business-document-touchpad-lying-desk-office-workers-discussting-meeting-background
דילוג לתוכן