אודות המשרד

שי שפירא - משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק לענייני נזקי גוף אשר חרט על דגלו מתן סיוע וייצוג משפטי מקצועי בתביעות מול משרד הביטחון, ביטוח לאומי וחברות הביטוח השונות.

משרדנו מעניק יריעה רחבה בתחום המשפט והביטוח אשר מלווה את לקוחות המשרד לכל אורך הדרך ומשמשת לעוגן בסיטואציה הקשה. למשרדנו ניסיון רב בטיפול בתיקי נזקי גוף מורכבים, לרבות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, נכות (ביטוח לאומי ומשרד הביטחון), וועדות לפטור ממס הכנסה, רשלנות וביטוחים פרטיים. משרדנו עוסק בייצוג תובעים בבתי משפט ובוועדות רפואיות תוך הקפדה על מתן שירות משפטי מקצועי, ניהול אסטרטגיית התיק וליווי הלקוח באופן אישי והדוק, הכול על מנת להביא למיצוי מקסימלי של זכויותיו.

לא בכדי בחרתי במקצוע עריכת הדין. היותי נכה צה״ל והמאבק שניהלתי מול משרד הביטחון, הוביל לעסוק במקצוע עריכת דין בכלל ובייצוג תובעים בפרט, מתוך הבנה כי אדם אשר נפגע בתאונה או חלה במחלה, נתון במצוקה. על כן, מקצועיות, ויחס אישי לצד ערכים של שליחות, נחישות, ואמינות מהווים את אמות המידה אשר מנחות את משרדנו בכל מקרה ובכל תיק באשר הוא.

היכרות מעמיקה עם עולם המשפט והרפואה מאפשרים למשרדנו להציב מטרה ולהשיגה ביעילות, תוך שמירה על האינטרס והביטחון של לקוחות משרדנו.

סבלנות ורגישות מהווים עבורנו בסיס לייצוג הולם ומספקים תחושה של עוגן לכל אדם דווקא בתקופה הכי מאתגרת בחייו.

תחומי הפעילות שלנו

ביטוח לאומי

◂ נכות כללית ושירותים מיוחדים
◂ תאונות עבודה
◂ ועדות פטור ממס הכנסה

תביעות בפוליסות ביטוח פרטיות

◂ ביטוח תלמידים
◂ ביטוח תאונת אישיות
◂ ביטוחי מחלות קשות

תביעות ביטוח במסגרת קרן פנסיה

◂ אובדן כושר עבודה
◂ פנסיית נכות

המלצות

דילוג לתוכן